IMG-LOGOخطاهای عمومی میز کار dss

(ارسال شده توسط: واحد پشتيباني)
  • 433

با سلام خدمت کلیه دوستان و همراهان عزیز

 از این به بعد می خواهیم بعضی از خطاهایی که شما کاربران و همراهان داده پردازش و کسانی که از این مجموعه نرم افزارها استفاده می کنند شناسایی کنید و برای شما به صورت فایل صوتی، متن و ویدیو ارائه کنیم.
 امروز میخواهیم بعضی از خطاهایی که هنگام باز شدن میزکار شما با آن برخورد میکنید  و مواجه می شوید را برای شما توضیح بدهیم ، امیدوارم که از این ویدیو کمال استفاده رو ببرید.

 

خطاهای عمومی میز کار


 با توجه به اینکه شرایط کنونی مملکت ما به گونه ای هست که کسب و کارها و شرکت ها شاید به سختی در محل کار حضور پیدا کنند و شرکتهای مشابه ما، که فعالیت آنها خدمات و ارائه سرویس خدماتی نرم افزاری هست نتوانند در محل کار مشتری حاضر بشوند، به دنبال راهکاری مناسب برآمدیم  که بتوانیم سرویس و خدمات شرکت خود را گسترده تر کنیم.

برای نمونه امروز خطاهایی که کاربر در حین باز کرن میزکار ممکنه با آنها مواجه شود را برای شما به صورت ویدو آماده کردیم . امیدواریم تالار گفتگو بتواند راهکاری مناسب در خصوص استفاده از ویدئو ها و متون آموزشی مرتبط با نرم افزارها و سیستم های شرکت داده پردازش نوین سپهر باشد و مشکلات عمومی شما را در کوتاه ترین زمان رفع کند.

 

 

رفع خطاهای عمومی میز کار dss
44.3mb
16:10

 

توجه: این فایل تا مدت محدودی به صورت رایگان قابل استفاده است. در صورت نیاز آن را دانلود کرده و روی سیستم خود ذخیره نمایید.

 

ضمنا به اطلاع همراهان داده پردازش می رسانیم، نرم افزار مدیریت وظایف سپهر با هدف سازماندهی، نظارت و نظم بخشیدن به فعالیت کارکنان سازمانها در لینک زیر قابل مشاهده و بهره برداری می باشد . 
 

مشاهده اطلاعات نرم افزار مدیریت وظایف
 

علاقه مندان در خصوص مشاهده دمو و تهیه نرم افزار مدیریت وظایف می توانند از طریق شماره تلفن ها و یا  ثبت درخواست دمو اقدام کنند .