قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات داده سامان سپهر به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌ سایت داده سامان سپهر برای استفاده از هر کدام از بخش‌ها به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات داده سامان سپهر است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش و استفاده از خدمات داده سامان سپهر در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین داده سامان سپهر از سوی کاربر است.

1) استفاده از خدمات سایت داده سامان سپهر بر مبنای قوانین و آئین نامه‌های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد.

2) خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصی و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به داده سامان سپهر بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است.

3) داده سامان سپهر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌‌کند. داده سامان سپهر متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی کاربر دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌‏‌تر شدن استفاده کاربر از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت داده سامان سپهر، کاربر رضایت خود را از این سیاست نشان می‌‏دهد.

4) هنگامی که شما از خدمات داده سامان سپهر استفاده می‏‌کنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که داده سامان سپهر به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) یا تلفن به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات از طریق آنها صورت می‌گیرد.

5) داده سامان سپهر در قبال درستی یا نادرستی پست‌ها و نظرات منتشر شده، هیچگونه مسئولیتی ندارد و نمایش پست‌ها و نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی داده سامان سپهر درباره محتویات آنها نیست. محتوای قرار داده شده در صورت مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی ایران از داده سامان سپهر حذف می‌گردد.

6) کامنت ها و نظرات کاربران قابلیت حذف ندارند و نظرات ثبت شده در صورت مغایرت با قوانین داده سامان سپهر توسط مدیریت سایت حذف می گردد.

7) تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز موارد غیر مترقبه، داده سامان سپهر هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

8) در صورت بروز هرگونه اختلاف و یا عدم توافق در رابطه با ارائه خدمات، حل اختلاف، موضوع به شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان و یا محاکم و مراجع صالحه دادگستری جمهوری اسلامی ایران ارجاع و رای صادره برای طرفین قطعی، نهایی و لازم الاجرا است.