IMG-LOGO

قوانین و مقررات


کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات داده پردازش نوین سپهر به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌ سایت داده پردازش نوین سپهر برای استفاده از هر کدام از بخش‌ها به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات داده پردازش نوین سپهر است. توجه داشته باشید که استفاده از خدمات داده پردازش نوین سپهر در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین داده پردازش نوین سپهر از سوی کاربر است.

1) استفاده از خدمات سایت داده پردازش نوین سپهر بر مبنای قوانین و آئین نامه‌های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد.

2) خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصی و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به داده پردازش نوین سپهر بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است.

3) داده پردازش نوین سپهر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌‌کند. داده پردازش نوین سپهر متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی کاربر دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌‏‌تر شدن استفاده کاربر از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت داده پردازش نوین سپهر، کاربر رضایت خود را از این سیاست نشان می‌‏دهد.

4) هنگامی که شما از خدمات داده پردازش نوین سپهر استفاده می‏‌کنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که داده پردازش نوین سپهر به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) یا تلفن به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات از طریق آنها صورت می‌گیرد.

5) داده پردازش نوین سپهر در قبال درستی یا نادرستی پست‌ها و نظرات منتشرشده، هیچگونه مسئولیتی ندارد و نمایش پست‌ها و نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید داده پردازش نوین سپهر درباره محتویات آنها نیست. محتوای قرار داده شده در صورت مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی ایران از داده پردازش نوین سپهر حذف می‌گردد.

6) تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز موارد غیر مترقبه، داده پردازش نوین سپهر هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

7) در صورت بروز هرگونه اختلاف و یا عدم توافق در رابطه با ارائه خدمات، حل اختلاف، موضوع به شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رايانه‌ای استان و يا محاکم و مراجع صالحه دادگستری جمهوری اسلامی ایران ارجاع و راي صادره براي طرفين قطعي، نهايي و لازم الاجرا است.