نرم افزار جستجوگر رتبه کلمات کلیدی در گوگل

رتبه کلمه کلیدی اصطلاحی برای رتبه بندی یا مکانی است که یک وب سایت بر اساس آن در نتایج موتورهای جستجو نمایش داده می شود. هدف از سئو و تبلیغات یک وب سایت، به دست آوردن رتبه و موقعیت بهتر و بالاتری در موتورهای جستجو است. اما برای حرکت رو به جلو، باید تحقیق کنید که الان کجا هستید و رقبای شما الان کجا هستند. این کار به شما کمک می کند تا استراتژی سئو موفقی برای دستیابی به اهداف ارتقای خود ایجاد کنید. در واقع برای اینکه بتوانید سئو مناسب و جایگاه مناسب و ماندگاری در موتورهای جستجو داشته باشید، می بایست برنامه ریزی و هدف گذاری صحیح و اصولی داشته باشید. به همین منظور شرکت داده سامان سپهر نرم افزاری را تهیه کرده که شما بتوانید جایگاه و کلمات کلیدی دامنه خود و کسب و کار خود را در آن به صورت رایگان مشاهده، ثبت و گزارش گیری نمایید. این ابزار کاملا رایگان و بدون محدودیت می باشد .

جهت بررسی جایگاه کلمات کلیدی در رتبه بندی گوگل، نرم افزار جستجوگر رتبه کلمات کلیدی را دانلود نمایید. پس از اجرای نرم افزار کلمه کلیدی و دامنه مورد نظر را وارد نمایید و روی دکمه شروع جستجو کلیک نمایید.

ویدیوی معرفی نرم افزار جستجوگر رتبه کلمات کلیدی در گوگل

در یک تعریف واضح و مستقیم، موقعیت کلمه کلیدی رتبه یا جایگاهی است که یک وب سایت در موتورهای جستجو در مقایسه با سایر وب سایت های رقیب برای یک کلمه کلیدی خاص دارد. هدف هر صاحب وب‌ سایت یا بازاریاب با مهارت سئو همیشه این است که هر یک از 3 موقعیت برتر در SERP ها را به دست آورد و حفظ کند. برای انجام این کار، باید رقبا را بشناسید و بدانید که در چه رتبه ای قرار گرفته اند. به این ترتیب، قادر خواهید بود یک استراتژی موثر سئو برای رسیدن به اهداف خود طراحی کنید. تثبیت موقعیت سایت شما ممکن است کمی طول بکشد، اما شما می توانید با کمی تلاش به یک نتیجه عالی برسید. برای اینکه بدانید سایت شما در حال حاضر در چه رتبه ای در رتبه بندی کلمات کلیدی قرار دارد، می توانید از نرم افزار جستجوگر رتبه کلمات کلیدی در گوگل استفاده کنید. با استفاده از این نرم افزار رقبای خود را در یک مسابقه بی پایان برای رتبه بندی موتورهای جستجو و کسب جایگاه بهتر شکست دهید.

سئوی شما مبتنی بر داده است

برای رقابت موثر برای موقعیت ‌های برتر در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP)، باید به روشی مبتنی بر داده عمل کنید و کورکورانه بهینه‌ سازی خود را انجام ندهید. یکی از حیاتی ترین داده هایی که باید بدانید، موقعیت وب سایت شما در SERP برای کلمات کلیدی مورد نظر شما است و برای دانستن این موضوع، به یک جستجوگر موقعیت کلمات کلیدی نیاز دارید.

keywordTracker

بررسی موقعیت کلمات کلیدی با استفاده از نرم افزار جستجوگر رتبه کلمات کلیدی در گوگل

جستجوگر رتبه وب سایت در گوگل نشان می دهد که سایت شما در کلمات کلیدی مورد نظرتان در چه موقعیت هایی در گوگل رتبه بندی شده است. این ابزار، جایگاه و موقعیت را بر اساس کلمه کلیدی برای کسانی که می‌خواهند سایت خود را به بالاترین سطح ممکن برسانند، ارائه می‌کند. نرم افزار جستجوگر رتبه کلمات کلیدی، بررسی کننده موثر موقعیت کلمات کلیدی است و کلمات کلیدی یا عباراتی که توسط کاربر برای یافتن نتایج جستجو درج می شود را بررسی می کند تا موقعیت وب سایت را برای یک کلمه کلیدی خاص مشخص کند. به عنوان مثال، اگر وب‌ سایتی در مورد گوشی‌ های هوشمند راه‌ اندازی کرده اید، ممکن است بخواهید بدانید که آن وب‌ سایت در حال حاضر چه جایگاهی در گوگل برای کلمه کلیدی «بهترین گوشی ‌های هوشمند» دارد. نرم افزار جستجوگر رتبه کلمات کلیدی این اطلاعات را به سادگی به شما نشان می دهد. این ابزار نه تنها برای استفاده سریع و ساده است، بلکه بسیار قابل اعتماد و مؤثر است.

همچنین این ابزار می تواند نه تنها رتبه شما، بلکه رتبه رقبای شما را برای کلمات کلیدی مورد علاقه شما بررسی کند. مراحل یکسان هستند، کلمه کلیدی و نام دامنه را وارد کنید و روی دکمه شروع جستجو کلیک کنید. استفاده از این ابزار بسیار آسان است و حتی سئوکاران مبتدی در این صنعت نیز هیچ مشکلی در استفاده از آن نخواهند داشت.

آخرین پست ‌ها