اپلیکیشن برنامه ریزی روزانه | مدیریت وظایف و کارها

هنوز خیلی از افراد از برنامه ریز های کاغذی استفاده می کنند و با نوشتن یادداشت های مختلف برای وظایف، فعالیت ها، و جلسات خود برنامه ریزی می کنند. اما اگر با مجموعه‌ای از یادداشت های ناقص و نصفه و نیمه کاغذی مربوط به برنامه ریزی های روزانه، هفتگی، ماهانه و حتی سالانه که هیچ کدام به طور کامل انجام نشده اند مواجه هستید، احتمالاً زمان آن رسیده است که روش دیگری را امتحان کنید. برنامه ریز های کاغذی سنتی برای همه مناسب نیستند. به خصوص با افزایش و همه گیر شدن دورکاری و افزایش تعداد افرادی به صورت فریلنسری و پروژه ای و به صورت تیمی روی یک پروژه کار می کنند، قابلیت دسترسی به برنامه ریزی های روزانه برای مدیریت وظایف و کارها به صورت لحظه ای، از همیشه مهمتر است. بسیاری از ما به ابزاری نیاز داریم که به اندازه برنامه های روزانه ما انعطاف پذیر و سازگار باشد. استفاده از یک اپلیکیشن برنامه ریزی روزانه و مدیریت وظایف آنلاین بهترین راهکار برای دسترسی سریع و لحظه ای به جزئیات وظایف و برنامه ریزی هاست.

برنامه ریزی روزانه

مزایای اپلیکیشن برنامه ریزی و مدیریت وظایف

10 دقیقه فرصت دارید؟ پس می توانید روز خود را برنامه ریزی کنید. تحقیقات نشان می‌دهد که صرف ۱۰ دقیقه برای برنامه ریزی روزانه می‌تواند تا ۲ ساعت در زمان شما صرفه ‌جویی کند. اگر به دنبال برنامه ریزی موفقیت آمیز برای وظایف و فعالیت های روزانه هستید، قطعا در مورد نرم افزارها و اپلیکیشن های برنامه ریزی و مزایای استفاده از آنها فکر کرده‌اید.

قابل دسترسی از هر کجا

اگر به اینترنت دسترسی دارید، باید بتوانید از هر دستگاهی به برنامه ریزی خود دسترسی داشته باشید و آن را به روز کنید. این قابلیت برای افراد پرمشغله ای که دائما در حال حرکت هستند بسیار ایده آل است.

قابل اشتراک گذاری و مشارکتی

با یک اپلیکیشن برنامه ریزی آنلاین، می توانید به راحتی برنامه خود را با دیگران مانند همسر یا اعضای خانواده خود یا اعضای تیم کاریتان به اشتراک بگذارید و با تعیین وظایف و تعیین ضرب الاجل، روی پروژه ها و پیگیری روند انجام وظایف به پیشرفت مراحل برنامه ریزی خود نظارت داشته باشید.

استفاده آسان

اکثر اپلیکیشن های برنامه ریزی با ارائه رابط کاربری حرفه ای و کاربرپسند امکان حرکت در پروژه ها و بررسی وظایف را آسان می کند. همچنین می توانید وظایف و یادآورهای تکرار شونده را تنظیم کنید تا مجبور نباشید به طور مکرر همان اطلاعات را وارد کنید.

بنابراین اگر به دنبال راهکاری هستید که به شما کمک کند تا بدون نیاز به همراه داشتن یادداشت های کاغذی ناقص و برنامه ریزی های کاغذی، در مسیر اهداف و برنامه ریزی های خود حرکت کنید لازم است با در نظر گرفتن نیازها و ویژگی هایی که از یک اپلیکیشن برنامه ریزی ایده آل انتظار دارید ابزاری مناسب را انتخاب کنید.

در اپلیکیشن برنامه ریزی روزانه به دنبال چه ویژگی هایی باشید؟

وقتی نوبت به انتخاب بهترین اپلیکیشن برنامه ریزی روزانه یا ماهانه می رسد، باید چند ویژگی و فاکتور ضروری را در نظر بگیرید.

رابط کاربری آسان و حرفه ای

رابط کاربری حرفه ای بدون پیچیدگی و بصری یکی از ضروریات است، بنابراین به دنبال اپلیکیشن های برنامه ریزی باشید که به راحتی در دسکتاپ و موبایل قابل پیمایش هستند.

سازگاری بین پلتفرم های مختلف

مطمئن شوید که می‌توانید در همه دستگاه‌های خود، چه گوشی هوشمند با سیستم عامل اندروید یا ios، تبلت یا رایانه، به برنامه ریزی خود دسترسی داشته باشید.

اعلان‌ها

به دنبال ابزاری با گزینه‌هایی برای تنظیم یادآورهای مکرر باشید.

ویژگی‌ های همکاری

برای پروژه‌ های مبتنی بر کار گروهی یا برنامه ریزی شخصی، اپلیکیشنی را انتخاب کنید که امکان همکاری گروهی آسان همراه با ارجاع و ثبت وظایف برای اعضای تیم کاری را ارائه می‌کند.

امنیت و حریم خصوصی

اطمینان حاصل کنید که اپلیکیشن حریم خصوصی داده های شما را جدی می گیرد و ویژگی های امنیتی قوی برای ایمن نگه داشتن اطلاعات شما ارائه می دهد.

با در نظر گرفتن این ویژگی ها، به راحتی می توانید اپلیکیشن برنامه ریزی و مدیریت وظایف ایده آلی را پیدا کنید که کاملاً با نیازهای شما مطابقت دارد و به شما کمک می کند زمان و فعالیت های خود را به صورت حرفه ای مدیریت کنید!

تَسکینو اپلیکیشن برنامه ریزی روزانه

اپلیکیشن تَسکینو، بهترین اپلیکیشن برنامه ریزی روزانه فارسی زبان

اپلیکیشن برنامه ریزی روزانه تَسکینو یک ابزار قدرتمند و انعطاف پذیر و در عین حال با کاربری ساده، بهترین اپلیکیشن برنامه ریزی روزانه فارسی زبان می باشد که با استفاده از آن برنامه ریزی هدفمند شما همیشه و همه جا در دستان شماست. تنها چیزی که لازم است تشکیل تیم کاری و ثبت و ارجاع وظایف است تا با بررسی و نظارت بر پیگیری ها، دید روشنی از اینکه چه کارهایی در دست اقدام است و هر کدام در چه مرحله ای است و چه کسی می بایست چه کاری انجام دهد داشته باشید.

امکانات و قابلیت های اپلیکیشن برنامه ریزی تَسکینو

تَسکینو امکان برنامه ریزی و مدیریت حرفه ای وظایف و فعالیت ها را به صورت شخصی و تیمی برای کاربران فارسی زبان فراهم نموده است و قابلیت انطباق و انعطاف پذیری با انواع فرایندهای برنامه ریزی و گردش کارهای مختلف را دارا می باشد.

 • ارائه شده در پلتفرم های مختلف (اندروید، ios و نسخه وب مخصوص دسکتاپ)
 • دارای رابط کاربری حرفه ای و زبان فارسی
 • امکان تعریف چارت سازمانی به صورت درختواره و تعیین سطوح دسترسی کاربران
 • امکان تشکیل کارگروه برای همکاری تیمی گروه های کاری مختلف
 • امکان ثبت و ارجاع وظایف و تعیین زمان بندی و مهلت سررسید انجام کار
 • امکان تعریف وظایف تکرار شونده و دوره ای
 • امکان ثبت پیگیری بر روی وظایف و بررسی روند پیگیری وظایف
 • امکان ثبت فعالیت ها و گزارش کار روزانه به صورت خود اظهاری
 • امکان ثبت چک لیست ها همراه با ارسال پیامک یادآوری
 • امکان ثبت یادآورها با ارسال پیامک یادآوری
 • امکان ثبت یادداشت های شخصی همراه با ضمیمه کردن مستندات
 • امکان ثبت لوکیشن و حضور و غیاب آنلاین
 • دریافت اعلانات به صورت پیامک
تَسکینو اپلیکیشن برنامه ریزی روزانه

سوالات متداول

یک اپلیکیشن برنامه ریزی و مدیریت وظایف ایده آل چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

اپلیکیش برنامه ریزی و مدیریت وظایف آنلاین برای کارایی مفید و بهتر می بایست دارای رابط کاربری حرفه ای باشد و علاوه بر پشتیبانی از پلتفرم های متفاوت و ارائه اعلانات مختلف و تنظیمات یادآوری ها، دارای سیاست حفظ حریم خصوصی و ویژگی های قوی امنیتی جهت حفاظت و صیانت از اطلاعات کاربران باشد.

بهترین اپلیکیشن برنامه ریزی آنلاین برای کاربران فارسی زبان چیست؟

اپلیکیشن برنامه ریزی تَسکینو، تمامی امکانات و قابلیت ها و ویژگی هایی که از یک برنامه ریز آنلاین انتظار می رود را به زبان فارسی ارائه نموده است. این اپلیکیشن با رابط کاربری حرفه ای و کاربری آسان به کاربران فارسی زبان کمک می کنند که وظایف و فعالیت های روزانه را به صورت حرفه ای و هوشمند برنامه ریزی و مدیریت نمایند.

آیا اپلیکیشن تَسکینو به صورت رایگان قابل استفاده است؟

بسیاری از امکانات و قابلیت های اپلیکیشن تَسکینو از جمله ثبت فعالیت ها و گزارش کار روزانه به صورت خود اظهاری، ثبت یادداشت های شخصی، ثبت لوکیشن و حضور غیاب در نسخه رایگان اپلیکیشن تَسکینو قابل دسترسی می باشند.