اطلاع رسانی بروزرسانی های سیستم های داده سامان

امروزه استفاده از ابزارهای مناسب برای رشد هر سازمان و کسب و کار، از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. هر کسب و کاری باید روی ابزارهایی سرمایه گذاری کند که سطح بهره وری را افزایش داده و آن را بالاتر از رقبای خود نگه دارد. راهکارهای جامع نرم ‌افزاری می‌توانند پاسخگوی بسیاری از کاستی ‌های سازمان ها و کسب و کارها باشند. به همین دلیل است که سرمایه‌ گذاری جهانی در چنین راهکارهایی در سال ۲۰۲۲، رقمی حدود ۶۷۵ میلیارد دلار برآورد شده است.

در واقع راهکارهای جامع نرم افزاری ساخته شده اند تا نیازهای سازمان ها یا کسب و کارها را برآورده کنند و آنها را در مسیر دستیابی سریع تر و کارآمدتر به اهداف یاری نمایند. راهکارهای نرم ‌افزاری می ‌توانند به تنهایی مورد استفاده قرار گیرند یا با راهکارهای نرم‌ افزاری، سیستم ‌ها یا دستگاه‌ ها و ابزارهای دیگر ادغام شوند تا کمک گسترده ‌تری به کاربران ارائه دهند.

آپدیت سیستم ها

مجموعه داده سامان مفتخر است که در جهت رفع نیازها و بهینه سازی فرایند های سازمانی، با ارائه راهکارهای جامع نرم افزاری و نرم افزار های مالی و مدیریتی منطبق با نیاز مشتری، در حوزه های مدیریت مالی، برنامه ریزی و کنترل موجودی سردخانه، هموراه در کنار شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی فعال در این حوزه ها، گام برداشته است. در ادامه با پست های مربوط به نکات، آپدیت ها و به روزرسانی های کلیه سیستم های داده سامان با ما همراه باشید.

سیستم برنامه ریزی و مدیریت کار سیستمی جامع جهت شناسایی، ردیابی و تکمیل کار است. فرایند مدیریت وظیفه شامل ردیابی پیشرفت کار از ابتدا تا تکمیل، تعیین ضرب الاجل و تفویض وظایف به اعضای تیم می باشد...

[ ادامه ... ]
1401/07/07 - 15:20

نرم افزار مدیریت انبار (WMS) به چالش های رایج در محیط انبار مانند صحت کنترل موجودی لحظه ای انبار می پردازد و محیطی قابل اعتماد برای انبارها ایجاد می کند...

[ ادامه ... ]
1401/09/09 - 11:17