اپلیکیشن تَسکینو جایگزینی مطمئن برای ترلو (Trello)

اپلیکیشن تَسکینو جایگزینی مطمئن برای ترلو (Trello)

تسکینو و ترلو دو اپلیکیشن قدرتمند در زمینه برنامه ریزی و مدیریت وظایف محسوب می شوند هر کدام از این دو اپلیکیشن امکانات بی‌شماری برای برنامه ریزی فعالیت های روزانه و مدیریت وظایف در اختیار شما می گذارند. در این پست مقایسه ‌ای بین امکانات و شیوه‌های مدیریت کار بین تسکینو و ترلو خواهیم داشت، تا در تصمیم گیری به شما کمک کرده باشیم.

Trello مدیریت آسان بر پایه کارت‌ها

برای کسانی که قبلا با اپلیکیشن برنامه ریزی و مدیریت کارها با شیوه‌ کارتی کار نکرده باشند، ممکن است ابتدای کار کمی عجیب به نظر برسد. اما یک توضیح ساده پرسنل شما را آگاه می‌سازد که با چه سیستم ساده و کارآمدی باید کار کنند. مراحل کار در ترلو به صورت زیر است.

  • ایجاد ستون‌هایی برای مراحل مختلف پروژه
  • کارهای مربوط به هر ستون را ایجاد و در آن‌ها قرار می‌دهید
  • ناظر هر فعالیت را در کادرمربوطه اضافه می‌کنید و در صورت تکمیل آن فعالیت بخشی از کار آن را به ستون دیگری منتقل می‌کنید

 

مزایای اپلیکیشن ترلو

استفاده از اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت وظایف مانند ترلو به شما این امکان را می دهد تا در هر ساعت از روز بتوانید برای فعالیت های خود برنامه ریزی دقیقی داشته باشید تا کاری را فراموش نکنید. مزایای اپلیکیشن برنامه ریزی کارها ترلو به ذکر زیر می باشد:

  • در ترلو به آسانی میتوانید ، چک لیست وظایف ثبت کنید.
  • برچسب گذاری، اشارات و بسیاری گزینه های دیگر برای مدیریت کار در این اپلیکیشن گنجانده شده است.
  • گزینه ها، تصاویر و برچسب های رنگی و بصری سازی فعالیت های مربوط به هر عضو به تکمیل وظایف کمک می کند.

 

ترلو (Ttrllo) فارسی، تسکنیو بهترین جایگزین اپلیکیشن ترلو

اپلیکیشن برنامه ریزی ترلو ابزاری برای مدیریت وظایف و فرایندهای مختلف سازمان می باشد که به منظور سازماندهی این ابزار به خصوص برای کسب و کارهایی که به صورت دور کاری هستند بسیار پرکاربرد است.این نرم افزار دارای قابلیت ها و ابزار های متعددی است که می توان به وسیله آن پروژه را مدیریت کند و موجب می شود سریع تر به هدف خود برسید؛ اما چنین ابزاری با فارسی زبان نبودن و نداشتن تقویم فارسی برای سازمان های داخلی ناکارآمد شده است.از این رو اپلیکیشن برنامه ریزی تسکینو بهترین ابزار برای برنامه ریزی و مدیریت وظایف می باشد. همانگونه که اپلیکیشن Trello به سازمان های خارجی کمک می کند تا کلیه فرایند هارا زیر نظر داشته باشند، اپلیکیشن برنامه ریزی تسکینو نیز به سازمان های داخلی کمک می کند تا چشم اندازی از وظایف، مراحل پروژه، و کارکرد روزانه داشته باشند.در ادامه به معرفی کامل تر اپلیکیشن برنامه ریزی و مدیریت وظایف تسکینو می پردازیم.

مدیریت وظایف

اپلیکیشن برنامه ریزی و مدیریت کارهای تسکینو

همانطور که می دانید تکمیل فعالیت های روزانه درکنار کلی کارهای دیگری که در روزهای به خصوص انجام می دهیم، بدون بکار گیری اپلیکیشن. حتی اگر شخصی باشید که در لحظه زندگی می کنید، برای انجام کارهای مربوط به پروژه سازمانتان مجبورید هر یک از فعالیت های آن را به طور دقیق برنامه ریزی کنید.اپلیکیشن مدیریت وظایف و کار تسکینو برای سازمان هایی که زیاد بودن حجم کار باعث از قلم افتادن بعضی از فعالیت هایشان می شود، بسیار مناسب است. اپلیکیشن برنامه ریزی کارهای تسکینو در سازمان های مختلف، تیم های بازاریابی و تولید محتوا از اقبال خوبی برخوردار شده‌ است.طبیعت متغیر و حجم بالای کارها و وظایف در شرکت‌ها و سازمان ها منجر به چالش های پیچیده ای در برنامه ریزی می شود و در نهایت پرسنل شرکت به جای تکمیل کردن وظایفشان، باید زمان خود را صرف رفع اختلاف‌ نظرهای پیش‌آمده کنند. در ادامه به مزایای استفاده از اپلیکیشن تسکینو در شرکت ها و سازمان های بزرگ می پردازیم.

با استفاده از اپلیکیشن تسکینو نیازی به حضور در شرکت نیست!

اولین کمکی که اپلیکیشن تسکینو به شما می کند، آسان تر کردن دورکاری است. پیش از این لازم بود همه پرسنل در دفتر حاضر باشند تا زیر نظر کارفرما وظایف خود را به اتمام برسانند، اما با استفاده از اپلیکیشن تسکینو دیگر دغدغه‌ای در این مورد وجود ندارد. تیم فنی و حتی تیم های بازاریابی می‌توانند از خانه وظایفی که به آن‌ها ارجاء داده شد است را پیش ببرند. دورکاری نه تنها به کارمندان کمک می‌کند در فضایی که راحت تر هستند کار کنند، بلکه شرکت هم می‌تواند خیلی راحت ‌تر با افراد دور از دسترس کار کند. هر زمان وظایف مربوط به پروژه در اپلیکیشن تسکینو به افراد خارج از شرکت سپرده شود، آن ها با دریافت نوتیفیکیشن درون برنامه یا از طریق ارسال اس ام اس به تلفن همراه قادر به دریافت وظایف خود و تکمیل آن می باشند.همچنین مدیران می‌توانند به راحتی خارج از وقت اداری به کارهای مهم خود رسیدگی کنند وهر زمان که توانستند ، کارهای مربوط به پروژه را جلو بیاندازند و از تاخیرهای غیرضروری جلوگیری کنند.

مشاهده وضعیت وظایف در یک نگاه

بخش وضعیت وظایف در اپلیکیشن تسکینو امکان مدیریت وظایف به روش کانبان را برای شما فراهم می‌کند. این تسک بورد در یک نگاه به شما نشان می‌دهد کدام وظایف ناتمام، کدام یک در حال انجام و یا انجام شده هستند. همچنین با استفاده از بخش وضعیت وظایف قادر به اولویت بندی کارها بر اساس میزان اهمیت آن ها خواهید بود.

جمع بندی

اپلیکیشن برنامه ریزی ، مدیریت وظایف و کارهای تسکینو دارای رابط کاربری حرفه ای با زبان فارسی در سیستم عامل های اندروید و ios و نسخه وب مخصوص دسکتاپ قابل استفاده است. در اپلیکیشن تسکینو به راحتی میتوانید وظایف و فعالیت ها را به صورت روزانه و یا دوره ای ، با امکان زمان بندی در هر مکانی که هستنید با استفاده از تلفن همراه خود ثبت کنید. همچنین اپلیکیشن برنامه ریزی و مدیریت وظایف تسکینو هنگام انجام وظایف در زمان مشخص شده برای شما اس ام اس و نوتیفیکشن درون برنامه ای ارسال خواهد کرد تا از فراموشی کارها جلوگیری شود.شما به راحتی می توانید با تهیه اشتراک ماهیانه اپلیکیشن تسکینو از تمامی امکانات این اپلیکیشن برای برنامه ریزی و مدیریت کارها استفاده نمایید.