جستجوگر رتبه کلمات کلیدی گوگل،رتبه کلمه کلیدی خود را بیابید

رتبه کلمه کلیدی اصطلاحی برای رتبه بندی یا مکانی است که یک وب سایت بر اساس آن در نتایج موتورهای جستجو نمایش داده می شود. هدف از سئو و تبلیغات یک وب سایت، به دست آوردن رتبه و موقعیت بهتر و بالاتری در موتورهای جستجو است. اما برای حرکت رو به جلو، باید تحقیق کنید که الان کجا هستید و رقبای شما الان کجا هستند. این کار به شما کمک می کند تا استراتژی سئو موفقی برای دستیابی به اهداف ارتقای خود ایجاد کنید. در واقع برای اینکه بتوانید سئو مناسب و جایگاه مناسب و ماندگاری در موتورهای جستجو داشته باشید ، می بایست برنامه ریزی و هدف گذاری صحیح و اصولی داشته باشید . به همین منظور شرکت داده سامان سپهر ابزاری نرم افزاری را تهیه کرده که شما بتوانید جایگاه و کلمات کلیدی دامنه خود و کسب و کار خود را در آن به صورت رایگان مشاهده ، ثبت و گزارش گیری نمایید . این ابزار کاملا رایگان و بدون محدودیت می باشد .

لینک دانلود نرم افزار جستجو گر کلمات کلیدی در گوکل »»»  بزودی آپلود می شود .

تثبیت موقعیت سایت شما ممکن است کمی طول بکشد، اما شما می توانید با کمی تلاش به یک نتیجه عالی برسید. برای اینکه بدانید سایت شما در حال حاضر در چه رتبه ای در رتبه بندی کلمات کلیدی قرار دارد، می توانید از ابزار های بررسی رتبه وب سایت گوگل استفاده کنید. با استفاده از این ابزار اکنون شروع کنید و رقبای خود را در یک مسابقه بی پایان برای رتبه بندی موتورهای جستجو و کسب جایگاه بهتر شکست دهید.

رتبه یاب گوگل

ابزار جستجوگر رتبه کلمات کلیدی در گوگل چیست؟

جستجوگر رتبه وب سایت در گوگل نشان می دهد که سایت شما در کلمات کلیدی مورد نظرتان در چه موقعیت هایی در گوگل رتبه بندی شده است. این ابزار، جایگاه و موقعیت را بر اساس کلمه کلیدی برای کسانی که می‌خواهند سایت خود را به بالاترین سطح ممکن برسانند، ارائه می‌کند. رتبه یاب وب سایت گوگل بررسی کننده موثر موقعیت کلمات کلیدی است که کلمات کلیدی یا عباراتی که توسط کاربر برای یافتن نتایج جستجو درج می می شود را بررسی می کند تا موقعیت وب سایت را برای یک کلمه کلیدی خاص مشخص کند. اگر یک کلمه کلیدی را تایپ کنید، می توانید دریابید که رتبه وب سایت شما در بین سایر کلمات در نتایج مربوط به آن کلمه کلیدی یا عبارت کجاست.

همچنین این ابزار می تواند نه تنها رتبه شما، بلکه رتبه رقبای شما را برای کلمات کلیدی مورد علاقه شما بررسی کند. مراحل یکسان هستند، کلمه کلیدی و نام دامنه را وارد کنید و روی دکمه شروع جستجو کلیک کنید. استفاده از این ابزار بسیار آسان است و حتی سئوکاران مبتدی در این صنعت نیز هیچ مشکلی در استفاده از آن نخواهند داشت.