دانلود اپلیکیشن برنامه ریزی روزانه و مدیریت وظایف تَسکینو

با اپلیکیشن تَسکینو برنامه ریزی روزانه شما همیشه و همه جا در دستان شماست

داشتن برنامه ریزی هدفمند و هوشمندانه، مهمترین اصل مدیریت وظایف و کارهای روزانه می باشد. با اپلیکیشن تَسکینو برنامه ریزی روزانه شما همیشه و همه جا در دستان شماست و می توانید با مدیریت دقیق زمان، تمام کارهای خود را به نحو احسن طبق برنامه ریزی انجام دهید.

دانلود اپلیکیشن
اپلیکیشن تسکینو

چرا باید برای مدیریت کارها و وظایف، برنامه ریزی داشته باشیم؟

برنامه ریزی تضمین می کند که در مسیر اهداف خود قرار دارید. برنامه ریزی همچنین چهارچوبی را برای تصمیم گیری آگاهانه فراهم می کند. در نهایت، برنامه ریزی منجر به تمرکز و هدایت انرژی شخصی خواهد شد. برنامه ریزی به شما امکان می دهد کارها و وظایف خود را اولویت بندی کنید، کارهای بیشتری را در زمان کمتر انجام دهید، به شما کمک می کند تا وظایف و کارهای خود را با بهترین کیفیت انجام دهید و نظم و انضباط را حفظ کنید. برنامه ریزی صحیح و هدفمند منجر به افزایش مسئولیت پذیری و پاسخ گو بودن در برابر دیگران می شود و می تواند با آگاه ساختن شما از این که دیگران برای انجام یک کار و ارائه نتایج روی شما حساب می کنند، اعتماد به نفس را افزایش دهد و به شما کمک کند تا در مسیر دست یابی به اهداف خود حرکت کنید.

چرا تَسکینو؟

پیاده سازی شده در
بستر اینترنت ملی

استفاده از اپلیکیشن
به صورت اشتراکی

قابل اجرا در سه پلتفرم اندروید،
ios و نسخه وب مخصوص دسکتاپ

دارای رابط کاربری حرفه ای
و زبان فارسی

نمایی از محیط اپلیکیشن تَسکینو

با مشاهده این ویدیو با رابط کاربری حرفه ای و محیط اپلیکیشن تَسکینو آشنا شوید.

همین حالا اپلیکیشن تَسکینو را دانلود نمایید! دانلود اپلیکیشن تَسکینو

سوالات متداول

چگونه اپلیکیشن تَسکینو را دانلود و نصب کنم؟

برای دانلود و نصب اپلیکیشن تَسکینو روی کلید دانلود اپلیکیشن در همین صفحه کلیک کنید و مراحل نصب را طبق ویدیوی راهنما دنبال کنید.

چگونه اشتراک اپلیکیشن تَسکینو را تهیه کنم؟

تهیه اشتراک اپلیکیشن تسکینو از طریق سایت

جهت تهیه یا تمدید اشتراک اپلیکیشن تَسکینو پس از ورود به سیستم، وارد داشبورد کاربری شوید و از منوی سمت راست گزینه خرید اشتراک موبایل اپلیکیشن وظایف را انتخاب نمایید. در این صفحه روی دکمه افزودن کاربر کلید کنید و اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. با کلیک کردن روی دکمه راهنمای خرید می توانید ویدیوی راهنمای مراحل خرید اشتراک اپلیکیشن تَسکینو را مشاهده نمایید.

تهیه اشتراک اپلیکیشن تسکینو از طریق اپلیکیشن

جهت خرید یا تهیه اشتراک از طریق اپلیکیشن تسکنیو ویدیوی راهنمای زیر را مشاهده نمایید.

چگونه می توانم به نسخه وب مخصوص دسکتاپ دسترسی داشته باشم؟

پس از دانلود و خرید اشتراک اپلیکیشن تَسکینو و دریافت SMS نام کاربری و رمز عبور اپلیکیشن، با مراجعه به آدرس https://task.dssnovinit.com با همان نام کاربری و رمز عبور می توانید وارد سیستم شوید و از نسخه وب مخصوص دسکتاپ اپلیکیشن تسکنیو در هر دستگاهی استفاده نمایید.

پیاده سازی اپلیکیشن تَسکینو در بستر اینترنت ملی چه مزیتی دارد؟

یکی از ویژگی های حائز اهمیت اپلیکیشن تَسکینو، پیاده سازی آن بر بستر اینترنت ملی می باشد. این امر به کاربران امکان می دهد که حتی هنگام بروز اختلالات اینترنتی به اپلیکیشن دسترسی داشته باشند و بر برنامه ریزی ها، وظایف و فعالیت های فردی و تیمی خود نظارت داشته باشند.