درباره داده سامان سپهر

داده سامان گستر پردازش نوین سپهر با نام تجاری داده سامان سپهر، تولید كننده نرم‌ افزارهای مالی و مدیریتی تیپ، و نیز ارائه دهنده راهکارهای جامع نرم افزاری منطبق با نیاز مشتری می‌باشد. مفتخریم، سالها در کنار شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی گام برداشته و در طول این مسیر سعی در رفع نیازها و بهینه سازی فرآیندهای سازمانی ایشان داشته‌ایم.

درباره سردچال

نرم افزارهای برنامه ریزی و مدیریت وظایف

نرم افزار مدیریت وظایف به کاربران و تیم های کاری در مدیریت وظایف فردی و سازماندهی گردش کار روزانه کاربر کمک می کند. این نرم افزار با ایجاد لیست وظایف و فعالیت هایی که در سازمان انجام می گیرد و تاریخ شروع و پایان را آنها، اجزایی را برای کارهای بزرگتر و پروژه ها مشخص می کند، وظایف را دسته بندی و اولویت بندی می نماید. راهکارهای برنامه ریزی و مدیریت وظایف را می توان تقریباً در هر صنعتی که پرسنل را ملزم به پیگیری وظایف روزانه، هفتگی و ماهانه خود می کند، مورد استفاده قرار داد. مدیران سازمان نیز از این نوع نرم افزارها برای تعیین وظایف و نظارت بر روند پیشرفت کارها و ارزیابی عملکرد پرسنل استفاده می کنند.

نرم افزارهای برنامه ریزی و مدیریت وظایف

نرم افزارهای مالی و اداری

سیستم های مالی و اداری

سیستم‌ های مالی اداری نقش انکار ناپذیری در توسعه سازمان‌ هــای امروزی دارند. ازاین رو نقش ابزاری که بتواند به مدیران کمک کند تا نیازهای سازمان خویش را متوجه شده و به موقع در جهت رفع آن نیاز گام بردارند و در نهایت بتواند خروجی‌های سازمان خویش را در قالب گزارشات مدون و استاندارد جهت استفاده مدیران سازمان و سهامداران در اختیار آنها بگذارد بسیار حیاتی است. یـکی از مهمترین ابـزارهایی که می‌تواند چنین امکاناتی را در اختیار سازمان قرار دهــــــد سیستـــم های مالـی و اداری می باشد كه وظیفه جمع‌آوری و یکپارچه‌ سازی نتایج عملیات و کلیه فعالیت‌ های انجام شده در سطح سازمــــان را به عهده دارند.

نرم افزارهای تخصصی مدیریت سردخانه

با وجودی که سردخانه ها ممکن است برخلاف سایر تأسیسات ذخیره‌سازی کالا، با نرخ گردش موجودی نسبتاً پایین‌تری سروکار داشته باشند لازم است که کنترل دقیق و صحیحی بر موجودی داشته باشند. انبارداری سرد، از حمل و نقل مواد گرفته تا ذخیره سازی و حفظ یک محیط کنترل شده دمایی، الزامات مختلفی دارد که با توجه به کالاهای ذخیره شده تغییر می کند. از سوی دیگر، داشتن اطلاعات دقیق در مورد سطح موجودی انبار سردخانه و تاریخچه وضعیت انبار به همان اندازه مهم است. نرم افزار اختصاصی کنترل موجودی انبار سردخانه به شما امکان می دهد این عوامل را مدیریت کرده و تکنیک های مختلف ذخیره سازی را به بهترین نحو پیاده سازی نمایید.

نرم افزارهای تخصصی مدیریت سردخانه